Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 08. 2007.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@Zoro, ovo je jedan od najlepsih postova na ovom forumu Ti mora da nisi srbin kada ti sujeta nije proradila Mada ja nisam negativno komentarisao sajt vec sam koncept.

Moja glavna zamerka vama je sto niste odvojili adresu onoga koji placa od "shipping adrese", sve ostalo je na sajtu ok, a najvece zamerke su mi na sam koncept (ovo u vezi garancije). Ako covek koji donese robu moze da preda fakturu, moze da donese otpremnicu i zahteva potpis, zasto taj isti ne bi mogao da donese i (prethodno overen, ako mu vec ne daju pecat u ruke) garantni list?

Onaj problem sa shipping bi resio i ovu moju drugu frustraciju, veruj mi da sam u samoj porudzbini napisao "VAZNO: ne donosite na ovu adresu nego na .... ", kasnije kada su zvali da potvrde porudzbinu rekao sam jos jednom, sutra su se javili da ce doneti, rekao sam 3. put i na kraju mi opet donesu na moju adresu. To nema veze sa sajtom, vec sa samim ljudima (sada bi bilo dobro da se setim nekog marfijevog zakona o tome kako ne moze nista da bude pogubnije od ljudskog faktora )

Sledeci put, kada sam kupovao ves maisnu, otisao sam licno u onaj magacin na Altini (ili kako se vec zove ono mesto koje je i Bog zaboravio? ) i tamo sam lepo dobio sve, ako mogu oni tamo da izdaju garanciju, zasto ne bi mogao i onaj koji donese na kucu?

Kada ih vec kritikujem, malo je tamo "zbun" sa tim ko sta radi i za sta je odgovoran. Kada sam uzeo novi aspirator, falilo je nesto u pakovanju pa sam zvao telefonom, morao sam da pricam sa jedno 10 ljudi dok mi se nije javio pravi, svi prethodni nisu imali pojma kome treba da prebace vezu pa je svaki novi komentarisao u fazonu "a ko vas je prebacio kod mene?"

Ocigledno je da je najteze naci dobre radnike, kako ono bese? .. "ni posluga nije kao sto je nekad bila"
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat