Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 06. 2011.   #8
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja sam ceo svoj život radio od kuće, ukupno sam proveo mislim 6+3 meseca u kancelariji u dve firme i to je to, tako da sam stekao određenu radnu naviku za rad od kuće što je mnogima dosta teško pogotovu ako dolaze iz klasične šeme 9-17h radno vreme. Nakon raznih outsourcing šema kasnije sam radio samo za sebe i svoje projekte, a kad radite nešto čime ste inspirisani uslovi su manje bitni. Kad se samo setim kakve sam sve radne "stolove" imao tokom studiranja i dial-up konekcije sa dvojnicima, pa opet i pored svega toga izgurah nekako.

No, sada sam uzeo za sebe kancelariju i kako će to sve da izgleda ne mogu još da kažem jer sam tek počeo da "dolazim na posao", ali glavni razlog je bio što u stanu više nisam uspeo da se organizujem što zbog fokusa na posao, što zbog nedostatka mesta i ne baš radne atmosfere. Da sam kojim slučajem imao još jednu sobu u stanu koja bi služila samo i jedino kao kancelarija,verovatno se i ne bih selio, ali pošto nemam preselio sam se ovde pa ćemo videti kako će biti. Očekujem povećanu produktivnost.

Poslednja izmena od mileusna : 23. 06. 2011. u 19:05.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat