Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 04. 2008.   #16
Vace
član
Na probnom radu
 
Avatar Vace
 
Datum učlanjenja: 06.11.2007
Poruke: 38
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
Vace is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Inace kurir takve stvari prica zato sto na konto takvih stvari proda xy hiljada primeraka svog toalet papira, pa mu ne smeta sto na sudu izgubi 1/4 profita na racun tuzbi... ali batice smiri se i ako nemas nekakve BILO KAKVE dokaze ili makar Ozbiljne indicije za osnovanu sumlju, seti se da ti ne prodajes xy primeraka novina.
1. Kurir nema nikakve veze sa onim što sam ja napisao.

2. Ja nisam izneo nikakve sumlje niti mi na pamet pada da iznosim ovde bilo kakve dokaze. Ja samo citiram ljude koji vode posao registracije .rs domena i koji daju kontradiktorne izjave i objašnjenja koja za mene ne piju vodu.

3. Uostalom zasto bi ja bilo kome davao objašnjenja da mislim onako kako mislim ? Ne pada mi na pamet. Moje pravo je da mislim kako hoću i slobodan sam da javno to kažem.

4. Ako već nekog hoćeš da pitaš za objašnjenje, sto ne pitas RNIDS da objasni gde planiraju da potroše tih 250.000 evra ? Što ne tražiš objašnjenje zašto se nije išlo na realniju procenu troškova kako bi cena registracije .rs domena bila barem na nivou .com-a ? Oprema uvek može da se dokupi i pojača infrastruktura kako raste broj registrovanih domena.

BTW ja vec 6-7 godina radim za razne datacentre i hosting firme u USA i jako dobro znam koliko i kakve opreme može da se kupi za te pare. Zato kad mi neko kaže da je to minimum da bi cela priča zaživela, meni se upali crvena lampica. Možda se nekom drugom ne pali ali opet ... sve zavisi. Ko zna ... možda je tu ušla i plata administratora od 60.000 kao sto neko ovde reče ... možda i nije.
Vace je offline