Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 01. 2007.   #11
Dragi Tata
dinosaurus
Master
 
Avatar Dragi Tata
 
Datum učlanjenja: 29.12.2005
Lokacija: Nova Engleska
Poruke: 636
Hvala: 79
263 "Hvala" u 66 poruka
Dragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Zvuči previše elitistički.
U principu mislim da odmah treba da se prelomi: hoćeš li da budeš "elitista" ili da ideš na masovnost. Ako se odlučiš za ovo drugo, nema ništa od visokog kvaliteta.

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Mislim da je kvalitet održiv uz jastan stav učesnika diskusija i moderatora. Seci, briši i ne obaziri se na "Zašto je moja poruka obrisana" teme - uvek će ih biti. Ionako ima Undo ako se ispostavi da si prestrogo reagovao (ko radi taj i greši).
Ne vredi. Ako nagrne previše korisnika, možeš da radiš šta hoćeš - zatrpaće te glupostima. Jedino ako se uvede pravilo da moderatori odobravaju svaku poruku (ili bar svaku novu temu) nešto može da se uradi, a takve mere će automatski dovesti do "elitizacije" i opadanja masovnosti. U stvari, predlagao sam nešto tako svojevremeno na "onom forumu" , bar za forume koje sam moderisao, ali su se drugovi iz centralnog komiteta odlučili za masovnost pa sam digao ruke od svega; ne mogu stoti put da brišem iste postove: "zašto se kad startujem moju prvu aplikaciju DOS prozor samo pojavi pa odmah nestane i ne vidim rezultat"
Dragi Tata je offline   Odgovorite uz citat