Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 09. 2005.   #3
tokugawa
ni sente nashi
Na probnom radu
 
Avatar tokugawa
 
Datum učlanjenja: 26.09.2005
Poruke: 20
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
tokugawa is on a distinguished road
Arrow

Stvarno ne znam šta da kažem na ovo. Pada mi na pamet par psovki, ali probaću da ne budem previše vulgaran.

Dakle Gorane kako je to tebe Balkan-cash prevario?
Problem je u tome što ti jednostavno nisi pročitao pravilo po kome ne isplaćujemo ako neko zaradi ispod 1000 dinara mesečno. Ne želim da objavljujem podatke o tvojoj zaradi po mesecima jer nije profesionalno, ali recimo da ni posle nekoliko meseci nisi uspeo da pređeš ovu cifru.

Mi u našim ugovorima sa inostranstvom ne možemo da računamo na isplate ispod 150$ mesečno jer je to minimum. U domaćem poslovanju 1000 dinara je minimu. Ova suma stvarno nije nikakav problem da se zaradi. Ako neko ne uspe da zaradi 1000 dinara za mesec dana neka menja profesiju... prosto nemamo vremena da se igramo.

Tog tvog druga pozdravi. On zna kako je zloupotrebio moje poverenje i prijateljstvo. Svakako informacija nije tačna, ali je neću komentarisati.

Nixa kada si ti sa nama imao ikakve veze? Ko je tebe prevario? Kažeš "da se razumemo, kinta je smešna, ali nije to problem, problem je princip", pa dobro ajde iz principa ću da učinim izuzetak i isplatiću te iz svog džepa. Koliko si zaradio? 20 dinara? 30? Nije problem samo reci.

Kako je Balkan-cash (www.balkan-cash.com) prva firma koja je na našem tržištu počela da pruža usluge naplate za websajtove i kako je ovo Srbija normalno je da se pojavljuju ovakvi komentari po principu "učiniću sve da niko ne radi sa njima..." iliti "da komšiji crkne krava.." ...već sam navikao na to.

Ne verujem da ću imati vremena da ubuduće odgovaram na slične komentare. U svakom slučaju, preko 1500 otvorenih naloga govori o korektim odnosima koje imamo sa klijentima.

Pozdrav,

Poslednja izmena od tokugawa : 27. 09. 2005. u 00:00.
tokugawa je offline   Odgovorite uz citat