Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 09. 2006.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@MA: Kako te ne mrzi, majstore?

Hoćeš da ti ispričam kada sam ja odlučio da prekinem SPAM na 064.... Onomad dobije SMS: "Premijera Gospodar prstenova...." i to je bio neki 10-i SPAM SMS koji sam dobio u par dana, odlučim da zovem call centar, samo sam ja išao drugom taktikom

- Dobar dan, upravo sam dobio SMS od vas sa reklamom za Gospodar prstenova pa me interesuje koliko košta ta vaša usluga?
- Koja usluga?
- Pa hoću i ja da pošaljem jedno 30 000 SMS-ova, pa me interesuje cena.
- Pa nemamo mi tu uslugu
- Kako nemate, ja evo danima dobijam od vas razne reklame, hoći i ja da šaljem, samo mi kažite koliko košta.
- Pa znate... mi nemamo to, to samo ide preko nas.
- Ok, ići ću i ja preko vas
- Ne nudimo tu uslugu
- A odakle onda tim ljudima mogućnost da šalju sms?
- Evo daću vam šefa...
...
Šef: dobar dan, u čemu je problem?
- Nije problem, hoću da platim za uslugu slanja SMS-a na jedno 30 000 brojeva
- Ne nudimo tu uslugu
- ... (i ja sada ponavljam priču, da ne gušim... mnogo sam bio uporan i prilično ozbiljan i smiren)
na kraju kaže šef:

Znate, to nije baš za svakoga...
- E tu sam te čekao 'tico, kako vi znate ko sam ja? Možda je to usluga za mene, možda sam ja jedan od onih kojima se "može".
- Pa onda Vi imate sigurno drugi način da obezbedite tu uslugu... kaže čovek, mrtav ladan i smeje se.
- Ok, aj sad da prekinemo zajebanciju... jel' imate vi uslugu "isključivanja sa SPAM liste"?
- Ne želite da primate poruke? Nije problem, evo odmah ćemo da isključimo.
- Ok, hvala, ćao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat