Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 11. 2011.   #1
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default Sayonara Nixa - さようなら

Upoznao sam Nixu upravo na ovom forumu 2005. i nekako imam potrebu da napišem ovo upravo tu.. Od sinoć kada sam na twitteru saznao, malo lutam bespućima neta i nekako ovde završim svaki put.

Sa Nixom nisam bio neki veliki prijatelj, ali dovoljno dobar da se međusobno ponekad kritikujemo, hvalimo, savetujemo i zajedno sanjamo.

Sećaš se noći na gtalku, skypeu, ali i na kafama kad bi ja naleteo u Beograd. Čak si jednom došao u Pančevo dok sam bio kod matoraca u poseti, da se ne bi smarao autom po gužvama u Beogradu..

Slike mi prolaze kroz glavu kada smo 2005. radili na onom web sajtu za one Francuze. Naše praktično prvo upoznavanje i saradnja.. I zajednička lova zarađena.

Se sećaš kada me u Kraljice Marije zaustavila murija i kenjala pa se ispostavilo da me pandur prati na twitteru i pustio me.. Kako smo se samo smejali..

I one zajebancije što smo imali kada si zakupljivao server u Francuskoj na OVH. Priče o tvom dedi iz Francuske.. I onda kada si mi promovirao neki projekt na ovom mestu sa bannerima. I kad si mi tražio savete, ali i kada si mi davao kontakte u USA da bi mi pomogao u sranju sa Paypalom.. I kada si mi menjao pseudo ovde...

Provlači mi se milion slika.. Ovih se setio trenutno..

Sve nas nekada život opauči po pičci. Voleo sam kako si uvek bio u gardu i fightao se. Nisi se dao nikada..

Jebemu, imao sam potrebu da sve ove možda bezvezne stvari napišem i kažem.. Morao sam ovde, mesto gde smo se upoznali..

Drago mi je što sam imao priliku da te poznajem Nixa. A sada idemo dalje.. Da radom pokušamo bar malo promeniti svet. Imaš ekipu iza tebe koja će sigurno preuzeti svaki po deo od tebe...

RIP my friend
blogowski je offline   Odgovorite uz citat
16 članova zahvaljuje blogowski za poruku: