Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #72
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao kaizen Pogledajte poruku
Ni meni nije jasna ovolika galama *sada*. Valjda je trebalo da bude rasprave o ovome kada su propozicije objavljene?
Propozicije? Sad je kasno da se pravi primedba? Nemam ja problema sa tim propozicijama. Svi se nesto peru, i ja da se operem malo. Ja pojma nisam imao da je Babic u isto vreme i u ziriju i da je dobio nagradu, pa na prvoj strani sam samo pomenuo Torbicu. Nisam znao da je njegov blog dobio nagradu, nisam do sada video taj blog, kako onda neko moze da i pomisli da imam nesto protiv Babica, ciji sam Superawesome video 100 puta i izuzetno mi se svidja rad i uopste "look and feel", mislim da su jedan od lidera u zemlji.

Nixa je primetio transparenciju oko logoa, valjda, ja sam primetio da se nagradi Blic najvise obradovao i promovisao. E, sad neko ko je, kao i ja, malo bolje obavesten, mogao je vec da me pita sta sam se nakacio na Babica i Torbicu, a ne na "trijumvirat" Agena - Blic - Grad. Pa, prosto, meni je tu sve jasno, i znam da nece biti bolje, ali mi za Torbicu i za Babica nije jasno, sta ce tamo.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat