Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 10. 2005.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da hoće da kaže da je ono što se dešava statistički nepouzdano. Dakle, ja mogu da objavim da na mom sajtu imam 500 eur reklama mesečno jer imam 5 oglasa koji po cenovniku kostaju po 100 eur, ali u stvarnosti ja sam naplatio oko 150 jer je većina toga usluga za uslugu, kompenzacija, pomoć prijatelju ili neki popust.

Znači kada neko pogleda moj sajt i vidi da imam 5 oglasa, pa pogleda cenovnik, dobije pogrešnu sliku o pravoj vrednosti. Da li si to hteo da kažeš Nixa?

Banner na naslovnoj strani B92 košta 2000 eur (bar je tako bilo kada sam ja poslednji put gledao), ne znam baš puno firmi koji bi dali te pare za internet oglašavanje samo na jednom mestu. A poznato je da oni prave i razne pakete pa vezuju web oglašavanje za sekunde i slično, što je sasvim normalno i opravdano jer iskreno ne znam kako bi inače prodali web oglašavanje kada nebi to radili.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 02. 10. 2005. u 23:17.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat