Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 05. 2010.   #22
Dusan001
novi član
 
Datum učlanjenja: 29.03.2010
Poruke: 2
Hvala: 0
9 "Hvala" u 1 poruci
Dusan001 is on a distinguished road
Default

Ja sam Dusan Ostojic, nisam pratio temu neko vreme i vidim da se podosta o ovoj temi napisalo pa rekoh da se ukljucim.

Pedja je covek ciju energiju u borbi protiv spama jako postujem i cenim. Javno sam mu se izvinio i u licnom pismu i na sajtu i na jos jednom forumu. Mislim da to njemu nije odgovaralo jer je vise bio zainteresovan da se raspravljamo , da me blati na taj nacin sto ce na svom blogu da ukraja moje komentare da pojedine brise itd...ali ja mu to ne zameram jer kako mi je on rekao ...moj blog je moj blog i ja imam pravo da ga uredjujem kako hocu...sustina je u sledecem ja nisam dobra meta za pricu o spamu jer niti spamujem, niti se time bavim. problem koji je bio sa humanitarnom akcijom je resen jer sam shvatio da smo od spama imali vecu stetu nego korist...u svakom slucaju ja pohvaljujem Pedju ali smatram da ima mnogo boljih primera na kojima treba da ostri zube a ne na meni... koga bude zanimalo ko je Dusan Ostojic neka pogleda http://www.juznevesti.com/kolumne/Du.../index.sr.html


Ja sam stomatolog, odbornik u SO Aleksinac, publicista...
Dakle ja se ne bavim kompjuterima, ne bavim se reklamama , ne bavim se marketingom, ne prodajem adrese niti ih pravim, nemam nikakve veze sa e mail promocijama itd...jedna greska sa slanjem pisama za humanitarnu akciju me je skupo kostala u svakom smislu i ja sam sto posto siguran da je spam sljam...svakome kome je to pismo stiglo se jos jednom izvinjavam i na ovom forumu...dakle javno izvinjenje u moje licno ime i u ime organizacije na cijem sam celu
Dusan001 je offline   Odgovorite uz citat
9 članova zahvaljuje Dusan001 za poruku: