Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 05. 2009.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao tokugawa Pogledajte poruku
Ukratko, reklamiraš 042 konekciju na svom sajtu putem banera ili povremenog newslettera. Posetioci sajta putem te konekcije mogu iči na internet ili na sajtove za odrasle, webmaster ima statistiku u realnom vremenu. Od nas dobijaš banere, reklame i savete. Nalog se otvara tako što pošalješ email ili nas okreneš telefonom.
Sve dobije od vas, vrlo lako... sve može - osim para Hajde objasni mi molim te, kako ti je pala na pamet ideja da u sred finala lige šampiona postuješ ovako da tražiš nove "veverice" koje će da nasednu na tvoje fore.

Ja taman pomislio "evo napisao je jedan smisleni post" (tvoj prethodni post), i pošto nisam zlopamtilo - nisam hteo ni da diram, kad ono - taj post je bio samo lagani uvod za ono što si stvarno namerio da uradiš. Ti se definitivno nikada nećeš osloboditi spamerskih navika.

Hajde molim te nađi drugi forum za regrutaciju novih naivčina, ja stvarno ne mogu ovo da gledam. Već vidim nove teme posle par meseci "e zajebao me onaj....". Šta onda da im kažem? Što nisi čitao ranije teme na forumu?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat