Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 07. 2007.   #20
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Problema nikakvih
Jednom sam čak syebao lilo.conf instalirajući drugi kernel i potom otkrio da i recovery robot radi perfektno
Za tehnički dio čista petica.

S druge strane, odgovori koje dobijam od support-a se svode na (bukvalno) jednu prosto-proširenu rečenicu koja obavezno počinje malim slovom. Doduše, nijednom nisam pitao nešto stvarno bitno tj. server je radio bez greške sve to vrijeme, tako da je možda i zato... Uglavnom, na moje pitanje da li "number of accounts" znači broj linux naloga, dobio sam odgovor:
Citat:
yes
Mit freundlichen Grüßen
...


Konačno, ono što ti mogu sa sigurnošću reći je:
1. Hetznera sam uzeo po preporuci vrlo ozbiljnog čovjeka, vlasnika vrlo ozbiljne njemačke kompanije koja već ima nekoliko komada kod njih, tako da je vrlo vjerovatno da nisu šarlatani.
2. Tehnički dio je odrađen veoma dobro, ako imaš vremena/živaca da sam radiš administraciju ili sredstava da plaćaš nekog, rootserver je odlično rješenje. Brzi serveri i odličan odziv.
3. Support nije raspoložen za chit-chat

Mit freundlichen Grüßen
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat