Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2009.   #1
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default [REŠENO] Modem ruter uvek zakuca u isto vreme!?

Mozda sam ovo trebao otvoriti u pocetnicka pitanja, ali vidim da i ovde ima tema o provajderima.
Desava mi se vec 5-6 dana da mi modem-ruter (sagem) zakuca uvek u isto vreme u minut tacno...00.30.
Na Link lampici stoji zeleno bez blinkanja i ja mu ne mogu prici iz browsera...tek nakon dobrih 10-15 minuta link pocrveni i onda mi dozvoli pristup. Iza imam jos wireless ruter i on je prohodan.
Zvao podrsku...kazu da je to prilicno cudno i da oni u njihovim logovima nemaju prekid za moj nalog???
Kazu verovatno je neki update nekog mog SW u pitanju koji se radi tacno u to vreme i da tu nastane zagusenje???
Ovo mi je totalno bilo nelogicno...pa resih da pre kriticnog vremena pogasim sve masine u mrezi.
I pogadjate - u priblizno vreme modem pocrveni.
Ja im (neobee) rekoh da sumnjam u neki njihov trik - a trik sam primetio da kada mi istekne mesecna pretplata i koristim onaj "overtime" od nedelju dana isto mi se desava samo u drugo vreme 09.00h. i to svaki dan tih sedam dana. Samo sto tada uvek mogu da pridjem modemu preko browsera i restartujem ga. Normalno oni pojma nemaju o tome.
Ima li neko od cenjenih mreznih strucnjaka ideju ili slicno iskustvo?
Da li ja negde mogu da vidim logove u modemu?
Hvala.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat