Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 01. 2006.   #10
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Meni nije jasno zasto se toliko odugovlaci sa reformom .yu registra!? Prica se o uvodjenju komercijalnog modela vec nekoliko godina i jos nista. Takodje, se prica da ljudi koji to vode rade volonterski. Ako je to stvarno tako, treba da dobiju platu pa da se domeni registruju bez cekanja. Nije da mene nesto zanima .yu domen ali zbog drugih. Mozda ce me vise zanimati kada ga budem mogao registrovati sa 4 klika i kreditnom karticom.

Takodje, nije mi jasno sta se toliko mora dugo cekati sa uvodjenjem ADSL-a. Na primer, ja sam se prijavio pre 3 nedelje i jos nisam dobio odgovor. Zar toliko treba da se utvrdi da li centrala ima tehnicke mogucnosti za ADSL? Mogli su napraviti mapu grada sa mestima gde se moze uvesti ADSL. Ja znam da moja centrala podrzava ADSL. Posle toga jos cu morati da cekam minimum 15 dana za uvodjenje istog. Sto je najsmesnije, tada mi ADSL u stanu nece ni trebati posto cu imati brzi Internet na poslu.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat