Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 05. 2012.   #28
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
a minimalni izdaci za preduzetnika (12k din/ mesecno) preveliki za nekoga ko tek pocinje...
Kamo sreće da su samo 12k. Mnogo su veći izdaci. A i računali smo već 100 puta. Kad se na tu cifru doda i knjigovođa, jer su kazne toliko velike da se ne isplati da rizikuješ i sam brljaš po papirima, i ostali troškovi, ja sam 100% ubeđen da danas NIKO ne može da krene bilo koji posao, zanat da radi i da sve bude legalno. Šanse nema jer ti treba minimum 1 do 2k eura prometa mesečno a tek si otvorio, recimo molersku radnju, radiš elektriku, instalacije, "programiraš" u WP i Joomla CMS-u...

Mada, nešto razmišljam od kad sam pročitao ove tekstove. Samo nek oni rade šta god hoće u smislu kako oni to kapiraju i najavljuju. Nek oporezuju, jure, uteruju... Uvek će se naći metod da radiš na crno i tako će i biti sve dok se ne opamete.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat