Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 11. 2007.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Uz opasnost da odem u offtopic (a koji je ovde topic? ) Koja je to normalna brzina? Ono sto pise na saobracajnim znakovima? Pa ta ograničenja brzina su od pre 30-40 godina (bar u Srbiji) kada je najbolji auto vozio Ilija Čvorović ("koji je to auto bolji od moskviča?"), današnji automobili su tehnički mnogo bolji imaju i bolje kočnice i ako je nekada atomobilu trebalo 50 metara da zakoči pri brizini od 60kmh, današnji automobili mogu za 10m.

Iskreno ja sam se naplaćao kazni za prekoračenje brzine, ne jurcam kao lood, ali ne mogu da vozim 40. Najveći biser je bio kada sam platio kaznu za prekoračenje u bulevaru umetnosti (3 + 3 trake, sve ravno... pravac jedno 800m) gde je iz nekog razloga ograničenje 40 (nema ni škole ni bilo šta slično). A pri tom, dok je meni pisao kaznu, lik sa nekim tuaregom ladno smota levo, pređe preko pešačkog ostrva u traku iz suprotnog smera i ode pravo na trotoar i parkira auto jedno 15m od znaka zabranjeno parkiranje... pred 2 pandura koji zaustavljaju mene što sam vozio 67 kmh ?!?!.

Najopasniji vozači su oni koji voze sporo - mnogo opasniji od onih koji jurcaju.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat