Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 10. 2006.   #2
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Nisam znao ni da imamo scenu

Evo ja se bas sada regisrtovao na podzemlje dot kom pa cemo da vidimo cega ima.

EDIT:

Evo citam pravila, dajgle ovo keve vam:

Citat:
# Odrzavajte vas ukupan ratio preko 0.90 uvek!
# Radite kako vam Moderator kaze!
# Ako vam Moderator ne odgovori - pitanje je vec odgovoreno na forumima.
# Ne saljite glupe email poruke ili PM moderatorima.
# Ako je odgovor na vase pitanje vec na Forumu, mozete da dobije provremenu suspenziju naloga za glupa pitanja.
# Ako vam nalog ne radi - pomirite se sa sudbinom da ste izbrisan/banovani ili da postoji dobar razlog zasto ne mozete da se ulogujete vise.
# Ako ne koristite nalog duze od 2-3 meseca, bice izbrisan.
# Prekinete li seed, kada ste jedini seed na torrentu, i to odma posle skidanja fajla, ban je vrlo moguca stvar.
# Prekinete li seed, cim skinete torrent, a ratio vam je vec los... dobicete ban...
# Nikada nemojte da se suprodstavljate Moderatorima, pa i ako mislite da nisu korektni.
# Moze da se desi da moderatori nisu korektni prema vama, ali to rade da bi ostalim korisnicima bilo BOLJE.
# Vazna je zajdnica Podzemlje.com sajta, a ne individualni korisnici. Favoriti ne postoje!
# To sto neko ima VIP, zvezdicu ili Power User, pomogao nam je kada smo bili u nekoj frci... pravila za tu osobu i dalje vaze!
# Ako moderator izmisli jos neko pravilo sto ovde nije napisano, mojne se suprodstavljate... slusajte moderatora.
Ali ovo mi je najjace: "Vazna je zajdnica Podzemlje.com sajta, a ne individualni korisnici. Favoriti ne postoje!"

Jooooj sreco...

Poslednja izmena od Dragan Babić : 22. 10. 2006. u 23:50.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat