Tema: Online Jamb
Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 02. 2012.   #5
m2-webs
SEO Majstor
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 05.02.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Hvala: 1
17 "Hvala" u 9 poruka
m2-webs is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za m2-webs
Default

Hvala na odgovoru...

E sad, idemo redom

Sto se tice DLS - nemam nameru da ih kontaktiram niti time da se bavim. Sta god da ima veze sa ovom zemljom necu ni raditi! Ne zelim da izigravam kriminalca koji krije porez ali ne zelim ni da budem budala dok oni na vlasti pune dzepove - na moj racun (p.s. nezavisno za politiku i stranke, to generalno mislim).

Sto se para tice, nisam bas neupucen, uveliko radim online, tj. online biznis mi je i jedini izvor prihoda vec 2 godine. Imam paypal nalog na prijatelja iz slovenije koji ga i ne koristi pa je kao i moj tako da placanje ne moze da se poveze sa mnom

E sad, ja licno nemam nameru da pravim nesto sto mlati pare. MEni je taj jamb hobi jer ga i ja igram. Viseo bih voleo da zaradjujem ne da bih za sebe imao nego da to ulazem i razvijam dalje. Recimo 300 evra mesecno kad bih zaradjivao meni puna kapa

Sto se nagrada tice, to ne bih mogao da skinem. Same nagrade ce i privuci jedan procenta ljudi da igraju a posto ce kroz nekoliko dana biti dostupan i na engleskom onda se nadam velikoj poseti. Posto se bavim SEO-om nece mi biti tesko da nabacim posetu sa googla jer "yahtzee" cu lako progurati do vrha vremenom. I tu naravno nagrade igraju ulogu. Ako jednom nedeljno organizujem turnir na kojem je nagrada $50 recimo onda ce biti i posete. E sad, ako zbog par stotina $$ mene neko bude zezao onda neka me tuze

Postoji jos jedan problem u ovome sto si spomenuo - nase trziste. Ovakav jamb kakav mi na balkanu igramo retko ko igra. Stranci igraju neki uprosceni tako da je nase trziste i najbolje za jamb pa ne mogu da ga zaobidjem. Pretpostavljam da ce i poseta biti jaka jer sajt je radio 2 godine na bagovitoj verziji i dogurao do 500 poseta dnevno. Sada kad je postavljena nova vec ide skoro na 700. Tako da se nadam jedno 100k mesecno kroz koji mesec

U svakom slucaju, hvala na savetima i pomoci. Obicno dok te licno nesto ne opali po usima ne naucis, tako i ja eskiviram da bilo sta legalizujem
__________________
registracija vozila | Nadogradnja kose
m2-webs je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje m2-webs za poruku: