Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #38
Milija Veljovic
član
Certified
 
Avatar Milija Veljovic
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Poruke: 96
Hvala: 76
4 "Hvala" u 4 poruka
Milija Veljovic is on a distinguished road
Default

Smanjenje ljudskih prava moze biti opravdano u nekim situacijama, raznim vanrednim(bar smo ih se mi u Srbiji nagledali) ali mi zivimo u zemlji kojoj je to opste mesto.Cak je vise nemar prema ljudskim pravima u pitanju nego sto je slucaj da ce neko namerno da zloupotrebi svoj polozaj.Nece ga zloupotrebiti zato sto je nezainteresovan,nema vremena ili mu jos nije palo to na pamet.Problem je u tome sto on moze da to uradi bez da iko zna za to (o odgovornosti necu da pricam).Velika je verovatnoca da on uopste nema svest o tome da radi nesto lose(dugogodisnja selekcija) i da svako moze onda tako da prodje.
Nije pedofilija ono sto razjeda ovo drustvo (a i za to je potreban sudski nalog ma koliko bilo tesko.Ne zato sto neko podrzava manijake(ako cemo da pravimo teska poredjenja), vec sto za tako nesto mora da postoji bar neki dokaz a ne ostavlja se na volju nekom Milutinu da proceni.
Istina je da smo po raznim osnovama hteli ne hteli vec u sistemu i ne dozivljavam to kao neko opterecenje.To je cena drustvenog napretka i raznih drugih pogodnosti koje svi koristimo.To sto sam paranoican ne znaci da mi niko ne radi o glavi ))
Milija Veljovic je offline   Odgovorite uz citat