Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 12. 2006.   #47
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Evo, nakon dva dana pred novogodisnjeg odmora od blogotka da nahvatam malo vremena da Vam odgovorim na vasa pitanja

Citat:
Originalno napisao Dzorz
Bas mi je lep

A nema neka lista blogova kao na planeti?
Za lepotu je kriv Dragan

Sto se liste blogova tice, ona se vidi samo ako se ulogujes, u delu sa opcijama. Jasno mi je da to i nije bas najsrecnije resenje, pa cu smisliti valjda nesto drugo. Otvoren sam za sve predloge

Citat:
Originalno napisao robi-bobi
ne znam kako je zamisljen, da li da user prati sve feedove, pa da moze da se odjavi od nekih ili obrnuto: da prijavljuje u favorites njemu drage blogove i njih da dobija na RSS
ovo drugo je, po meni, mnogo bolje
Isprva je zaista bio zamisljen tako da user po defaultu prati sve feed-ove, i onda ignorise ono sto ne zeli. Favorites ... on se uklapao u semu da user negde chekira da zeli samo da prati favorites, ili tako nekako. Medjutim, sada razmisljam da se useru po defaultu ponudi neka lista preselektovanih feed-ova (ili da se to odradi tokom subscribe-a), mozda i na osnovu kategorija i sl. Definitivno tema za razmisljanje

Citat:
Originalno napisao robi-bobi
@blues: hm, svi startup projekti se hostuju kod tebe a
Greska, ovo se hostuje na DreamHostu(kao i svi ostali moji sajtovi)

Citat:
Originalno napisao LiquidBrain
jesi li ikada cuo za dictionary ili brute force napad???
bez komentara

Citat:
Originalno napisao Nikola Vavic
Lepo izgleda, funkcionalnost cu tek da probam . Medjutim sada sam se registrovao i nasao zamerku
Kada preko emaila za aktivaciju naloga dojem na sajt trebam da upisem korisnicko ime i lozinku, nakon upisanog imena kliknuo sam "tab" misleci da ce da "prebaci" u polje za sifru a on me prebacio da upisem rec za pretragu, sto je malo glupo
Upravo sam probao na FF 2.x.x., i tab uredno idem redom login/pass/zaboravljen pass/prijavi se ... Ovo je bas na activate.php strani.


Citat:
Originalno napisao xippi
meni je stiglo 10 mailova sa obavestenjem da je servis poceo sa radom.
klikom na svoj nick ne mogu da udjem na profil. ikonice info/favourites/ignore ne rade, bar ne u firefoxu. fotke u tekstu posta ne floatuju. mislim da bi trebalo promeniti ikonicu pored filtera unosa, lici na digitron.

inace je kul. sretno
Sto se mailova tice, u pitanju je nesrecan slucaj, sa bugom u sender scripti. Vec sam pisao o tome, bolje da se ne vracam na to

Sto se ostalih stvari tice, stavio sam na to-do listu.

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik
Upravo sam se uštekao i da krenem razmaženo ... prilikom logovanja nisam primetio chckbox za "Upamti me" - da li to znači da je logovanje trajno ili da ću morati svaki put da se logujem? (naravno da mora da postoji ta opcija)
Naravno da mora, odradicemo

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik
Pre toga sam naleteo na kosku "lozinka mora da bude bar 6 ..." - nisam primetio obaveštenje o obaveznom formatu lozinke pre toga (ako i postoji, sorry, onda nije uočljivo).
Stavicu note ispod lozinke za obavezan format, a sto se tice poruke o gresci, mislim da je ona jasna i uocljiva. I inace, mislim da je taj deo Blogotka (registracija) trenutno najsredjeniji(posto ti necedati da uneses bilo sta glupo tamo

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik
Jel bi mogla da se ubaci expand/collapse opcija nad blogpostovima, za nas koji ne volimo beskonačno skrolovanje?
E, tu sam takodje u nedoumici. Ideja je prvo bila da se prikazuju celi postovoi, pa sam onda odradio ajax based prosirivanje, pa sam pomislio da je mozda glupo da za svaki maltene moras da kliknes da bi ga procitao ... i onda sam to izbacio i stavio ovako kako je sada

Mozda odradim da useri mogu jednostavno u profilu da nameste kako to zele da izgleda i tacka

Citat:
Kako se prijavljuju novi blogovi koji nisu već na praćenju (ćorav ja, ne vidim svoj blog, pa bih da ga dodam ...)?
Trenutno ih ja ubacujem rucno, ali cu to dodati vrlo uskoro. Inace, mislim da je feed sa tvog bloga ranije nije parsovao, posalji mi na pp url feed-a

Citat:
Koliko vidim, nije moguće dodavati nove izvore?
Da, sad vidim, malo je nelogično da su u izbor uključeni svi, a da je default opcija dodaj u omiljene.
Kao sto rekoh gore, dodacemo to naravno.

Sto se tice ovog drugog, razmisljam o nekim preselektovanim feed-ovima, ali nemam jos uvek jasnu ideju. Otvoren sam za sve predloge


Citat:
Originalno napisao kaizen
Dinke, pogledaj ovo:
http://www.blogodak.com/?search=%C4%86evap

Jedna greška:
Citat
Rezultati pretrage za upit: �evap

i jedna ne baš lepa poruka korisniku da ništa nije pronađeno:
Citat
<< 1 >>
Sto se ispisa nasih slova kod pretrage tice, to je bug nastao kao posledica quick fixa xss-a kod pretrage (koji je prijavio Ivan Markovic). Sredicu to naravno, kao i ispis da nijedan rezultat nije pronadjen(inace pretraga svejedno radi sa nasim slovima).
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat