Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 11. 2008.   #36
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

^^Nema generalizacije. Iz Srbije za pomenutu firmu radi vise od 20-tak programera sada (mrzi me da gledam listu zaposlenih). Ja sam prvi usao 2005 godine kao prvi stranac, posle mene na moju preporuku neki ljudi koje ja znam (izmedju ostalog Blues, kasnije i Ilija). Broj zaposlenih iz Srbije stalno raste i ljudi su generalno zadovoljni.

Inace nije Ilija ni prvi a verovatno ni poslednji koji je popio otkaz zbog slicne stvari.

Ja Iliji ne zameram preterano sto je tako postupio (valjda zato sto nisam ja morao da preuzmem njegove projekte lol). Stavise, slazem se sa centaurom u delu koji kaze da je super da je makar neko postao globalno popularan (mada nemojte mi zameriti, ja activecolab nisam ni video ali verujem na rec da je popularan). Da budem krajnje precizan, Ilija je uradio odlicnu stvar jer ima svoj proizvod, za razliku od mene koji posle svih ovih godina nemam nista svoje (osim sto sam ostvario srpski san da mogu da zaradim vise nego sto moja zena moze da potrosi). Doduse, ja se trudim i da postujem svoj NDA, cak i onda kada bih samo koriscenjem nekih informacija koje znam povecao konto na svom racunu za par tisuca dolara. No to se mom klijentu ne bi svidelo, a nekako mi je oduvek vise prijalo da mirno spavam i da me se bivsi klijenti rado secaju )
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 05. 11. 2008. u 21:39.
dinke je offline  
"Hvala" dinke za poruku: