Tema: Exit
Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 06. 2006.   #18
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

dpt je novosadski forum

Ja najvjerovatnije ne dolazim, pun sam nekih obaveza oko Exita, s druge strane odlazak na Exit znači 7 dana out-of-order, što će me iscrpiti totalno. Od kada je Tiga otkazao dolazak, batalio sam i ja. U Dance Areni je mnogo jaka postava, čitav Detriot se sjatio ove godine na Petrovaradin: Derick May, Jeff Mills, zatim Dave Clark, razbiše koliko su dobri Mada vidim da sa ove godine pretjerali sa komercijalnim imenima na Dance Areni, ne znam kud će im više ljudi nego prošle godine. Evo u ovdje kod mene upravo pada kiša, plaši me da se na Exitu ponovi prošlogodišnje nevrijeme

Na Mainu sam prvo mislio Idola da odam da vidim, kasnije sam od par izvora čuo da je Billy u suštini producentski proizvod i da nije nešto live ubjedljiv, mada možda griješe ovi što to pričaju. Boraniju tipa Franz Ferdinand ne slušam, HIM mi isto nisu nešto primamljivu, onu ribu Kelis bi otišao da vidim, eventualno da čujem The Cult koji mada nisam ga nikad slušao... Eto jedino možda The Cardigans bi volio da čujem naživo.
mungos je offline   Odgovorite uz citat