Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 12. 2007.   #13
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Ljudi ako smem da primetim preterujete sa 'busted' i 'pokradeno' impresijama...juče bio jedan sajt, danas ovo ... pustite ih da žive bre. Upotreba templejta je sasvim legalna stvar. Svi znate za template monster ... neko dodje i kupi 36. komad ... pa šta, nije to krađa. Nije ni mnogo unikatno, ali znaju oni šta rade, a valjda i vi znate kako to funkcioniše.

Ja lično ne volim šablone, da ne bude zabune naprotiv - nerviraju me, i volim da svaki sajt bude dedicated u smislu dizajna i sadržaja, al ne ide to uvek u praksi. Pola mojih klijenata dodje sa kupljenim layout-om, pa radimo web app, koji je važnija stvar. Šta ja znam imaju neku logiku... startup projekat, eksperiment, neće da ulažu lovu u početku, ili je dizajn jednostavno sekundaran spram funkcionalnosti u datom trenutku, projekat na odredjeno vreme (neka kampanja i sl.), ili im ja to jednostavno dovoljno 'lepo' ... a umesto $30 šablona uvek može da se posle uradi dedicated dizajn.

@Goran Cirkovic
ja bih stavio pozadinu na fixed, da se ne mrda sa skrolovanjem, malo je zamorno ovako...
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat