Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 08. 2010.   #1
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default Devprotalk roštilj - IT professionals meets BBQ



Bezmalo 3 godina nakon prvog Devprotalk okupljanja, sa radošću vas zovem na prvi Devprotalk roštilj.

11.09 od 10 sati na Adi Ciganliji - mesto za roštilj kod restorana Oaza.



Zahvaljujući našim prijateljima i maloj angažovanosti moje malenkosti smo uspeli da napravimo otvoren dogadjaj u smislu da imamo rošilj majstora iz Leskovca i 35 kilograma mesa za sve goste ( 25 roštiljskog i 5 kg belog/5 kg ražnjića ).

U procesu sam u potrazi za prijateljskim pivom koji bi podržalo događaj, no sasvim sigurno ćemo imati i nešto za piće.

Što se tiče naših prijatelja koji su vegetarijanci, sasvim sam siguran da ćemo imati nešto i za vas ( vegan friendly )

Blizu mesta okupljanje je i mesto za painball,kao i nekoliko igrališta za razne sporotve tako da ako bude zainteresovanih možemo i sagoriti koju kaloriju.





Što se tiče vremena, svi parametri nam govore da će biti lep sunčan dan.




Viidmo se!
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive

Poslednja izmena od nixa : 07. 09. 2010. u 14:11.
nixa je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje nixa za poruku: