Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 02. 2009.   #37
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao lurker Pogledajte poruku
Na zalost "na slepo" je jedini nacin, da mi google da opciju da vidim pojedinacne oglasivace, bilo bi mnogo bolje za sve.
O CTR, i ja sam mislio to sto ti pises, ali kako vidis CTR je u stvari veci, reklame su i dalje na srpskom, ali nema vise agresivnih oglasivaca koji isto "na slepo" biduju za sve moguce kw jer su jeftini.
Danas sam se malo zagledao u reklame, gledam koliko nasi nemaju maste pri opisu reklame, pa ko da klikne na to?
Ali zar o svemu tome ne vodi računa sam Google AdWords/AdSense? Koliko se sećam, ako je oglas neefikasan, Google AdWords ga sam pauzira dok se kvalitet oglasa ne poboljša ili ne podigne cena? Takođe je i cilj Googla, kao i tvoj, da se što više zaradi, pa bi on te oglase koji biduju na minimalan iznos na raznorazne ključne reči trebao da prikazuje tek kao poslednju opciju. Zašto bi oni u svoj džep stavili 1 cent kad mogu 10? Da su toliko glupi ne bi bili tu gde jesu.

Takođe, jedan dan je isuviše kratak period da bi se na osnovu njega izvlačili bilo kakvi zaključci.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat