Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2008.   #45
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@pRED: na 3 mesta si napisao, a nixa ponovo jos jednom, ono sto je i poenta cele moje price: bice uskoro, a ka' ce - ne znamo To je prica koja se provlaci godinama i stalno se ceka to nesto sta ce da bude i sta ce flash da postane, ali nikako da ode (znacajno) dalje. Najveci napredak u poslednjih nekoliko godina je bas ovaj sa videom, sto je otvorilo mnogo opcija, ali ako cemo iskreno - to nije flash - to je video samo drugacije kompresovan Ali hajde da ne cepidlacimo - priznajem da je to najveci doprinos flash-a web-u. Jos jedna primena flash-a koja napreduje u odnosu na ranije su i flash chat-ovi, ali i oni i dalje rade kao flash client sa java serverom.

SEO vs no SEO prica: Zivimo u online svetu gde ako ne mogu da te pronadju na google (i slicnima) - onda i ne postojis. Samim tim zaključci da SEO i nije bitan su na staklenim nogama. Bog (i još par ljudi) mi je svedok da mrzim SEO, ali moram da ga ispoštujem. Možda zato i ne nailazim toliko na flash sajtove poslednjih godina - uglavnom dolazim do sajtova pretraživanjem (ja i jos milioni drugih ljudi), a čini mi se da linkovi do flash sajtova danas vode uglavnom sa nekih "look ma' I do flash" sajtova, jer ih nema na reprezentativnim mestima na relevatnim pretrazivacima.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat