Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 12. 2005.   #31
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

Citat:
Na temu sajtova pretrpanih reklamama i analogije sa televizijom - navescu primer sajtova koji kolicinom banera doslovno prepolove raspolozivi prostor za sve ostale informacije na sajtu (sva sreca pa ovakvi nisu bas cesti), ili, iz drugog ugla, na sajtu imate jednaku kolicinu korisnih informacija i reklama. Pitam se sad, kako bi izgledalo kada bi na televiziji gledali pola sata reklama, a pola sata korisnog programa?
Nisam li ja pomenuo domace sajtove za prodavanje magle? Na takav se sajt ne ide. Ja imam samo 1 adsense blok 120x600 skroz sa desne strane. Cim vidim sajt na kome ne mogu ni da vidim sadrzaj od bannera (za idiota koji ga je pravio banner je vazniji od mene kao posetioca) napustim sajt i trazim informaciju drugde. To je bar lako na webu! Isto sto i menjanje kanala. Ne koristim adblock da bi pristupio sadrzaju na takvom sajtu (jer kvalitetnog sadrzaja i ne moze biti).

Stavio sam jedan adsense blok i moja poruka je lepo:
"Koristite moj sajt. Ako zelite pogledajte reklame sa desne strane. SAMO AKO VAS ZANIMAJU kliknite na njih." Ali treba biti i covek i dopustiti mi da barem te reklame prikazem.

Poslednja izmena od bojan_bozovic : 28. 12. 2005. u 03:21.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat