Tema: iPhone 3g
Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 06. 2008.   #35
marinowski
Igor Marinović
Expert
 
Avatar marinowski
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Palić
Poruke: 549
Hvala: 31
39 "Hvala" u 17 poruka
marinowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za marinowski
Default

Često čujem da je iPhone igračka, a ne pravi biznis telefon. Interesuje me koje mogućnosti koristite na Blackberryjima i HTCu kojih nema na iPhoneu?

Redovno koristim mail (više accounta), icq, msn, googletalk, skype (sa voip pozivima). Browser je najzad izuzetno upotrebljiv, tastatura takodje (kada sam poslednji put merio kucao sam 180 slova u minuti, sasvim dovoljno za telefon), imam gomilu utilityja, a od zabave tu je iPod na kojem mogu da pokazujem i slideshow fotografija, redovno pratim nekoliko video podcasta, youtube, nekoliko igara koje prekraćuju vreme dok čekam u redu, a usput je izgled telefona baš onakav kakav mi se sviđa:



Sve ovo je napravljeno pre pojavljivanja zvaničnih eksternih aplikacija, mogu tek da zamislim šta će tek biti uskoro ...

Ne kažem da mi se sviđa Appleov pristup oko zaključavanja, kontrole, ali očito te stvari lako mogu da se zaobiđu.

Pitao me prijatelj koji se bavi zaštitom bilja pa obilazi voćnjake po Vojvodini da li bih mu preporučio iPhone. Za takve primene ne bih, jer se često ide po područjima gde je signal nikakav ili vrlo slab, često se zimi treba puno kucati po telefonu, a po iPhoneu se ne može kucati u rukavicama, ali za "urbanije" primene mislim da je sasvim ok.
__________________
marinowski.com
marinowski je offline   Odgovorite uz citat