Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 12. 2007.   #1
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default Registracija .RS Domena - da li je neko pokusao?

Danas probah da registrujem par domena kod naseg novopecenog NIC-a, i solidno sam se zapanjio

Prvo, nisam verovao da ce .rs da naplacuju 2500 din godisnje (?!??!), drugo formular za prijavu vise lici formularu za drzavljanstvo, samo sto jos ne traze 10ml krvi... A kao tresnjica na tortu, apsolutno ne postoji nikakva konfirmaciona poruka (fizicki dokaz) da mi je registracija na pendingu !???!

Toliko nisam mogao da verujem da je "Vaša prijava je zabeležena." sve sto ostaje iza mene kao dokaz o pending registraciji da sam uzeo telefon, okrenuo raspade i u neverici pitao WTF se tu desava. Lik kaze "javice vam se neko...". Nista ko, kad, kako, zasto... Reko, "ali covece Bozji, kako ja da dokazem da sam 25.12.2007. podneo prijavu za registraciju domena??". Nista. Tako je SISTEM napravljen. To "sistem" se izgovara sa mesavinom strahopostovanja i misticnosti. Ja i dalje insistiram da zelim fizicki dokaz kako sam podneo zahtev za registraciju, ali ne vredi...

EEEEJJ... 2008. uskoro, a nas NIC radi po principu "neko ce vam se javiti" i valja domene za $50 ?!? Totalno nadrealno...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.
boccio je offline   Odgovorite uz citat