Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 07. 2008.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Struja ili nesto drugo?

Desila mi se cudna stvar. Otisao je racunar u stand by, i posle se nikada nije probudio Ukljucim ga, on radi, ukljucene su sve lampice, okrecu se ventilatori, hard diskovi... ali nista na monitoru.

Posle celodnevnog cimanja ustanovio sam da je umrla graficka kartica. Promenio sam je i podigao sve (skoro) normalno medjutim ne radi mi mrezna karta a ni TV kartica. Za mreznu karticu prijavljuje da ne postoji u kompjuteru, da li je moguce da je u istom paketu sa grafickom karticom umrlo i ovo dvoje? Sta moze da bude to? Struja (napon)? Imam neki surge arrest i do sada nikada nisam imao slicnih problema. Cudno je da se to desilo posle stand by.

Evo i ovo pisem sa laptopa, prosto razmisljam da li da celu onu kantu bacim u djubre i da li mi se uopste isplati da ga sredjujem.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat