Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2010.   #47
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Talking

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
I ne beže svi ljudi preko isključivo zbog (utopije) da će se tamo instant obogatiti. Mogu ti reći moje lične motive, ja sam pobegao da se odmorim. Da se ne lažemo, otišao sam i zbog para ali "odmor" je bio bar isto toliko snažan motiv. Da se odmorim od svakodnevnog stresa koji je karakterističan za sve nestabilne države.

Da ti ilustrujem, ispričaću ti jednu anegdotu. Prvih nedelju-dve sam se osećao jako čudno, svi oko mene su se "kezili" na mene. Malo-malo pa sam proveravao da nisam naopako obukao majicu, da mi ne visi slina, da nisam izašao u papučama ... tek posle nekog vremena sam provalio da se oni ne "keze" zato što mi nešto fali već zato što su opušteni i osmeh im je deo svakodnevnice. Tamo nije cool biti nadrkan, a kasnije su mi i rekli da su mislili da sam ja neki žešći smor pošto su osmeh mogli da mi izmame samo dobrim vicom.

Eto, ja bih otišao preko da bi mi osmeh bio normalna svakodnevna stvar.

Gledam sada ovu decu, ovde je in izgledati "namunjeno" i "nadrkano", što veći nadrk to si veća faca, meni se to ne sviđa.
imas moj POTPIS!!! ali ja u svakom slucaju palim, pa vi opalite ako vam je ovo smesno ali se setite one dobre stare recenice, za sve me pitajte ali za prvi milion PSSSS ahhahah, adio BIA
flash_back je offline   Odgovorite uz citat