Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2006.   #27
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

evo cisto da se i ja javim i da malo dodam svoje ogorcenosti sto se tice opisa za torrent fajlove...

ARGH!

Covjece, evo ja na cinemaniji odavno, skidao sam neke domace filmove koje nikako da uhvatim na trafikama i nesto muzike, a licno sam uploadovao mozda 2-3 stvari. Sad vidim da traze da ostavis i ****ing audio/video KODEK kojim je film kompresovan (divx), bitrate i sve sve sve... kad sam vidio na sta sad lici formular za upload, odustao sam od zelje da okacim film (vidi sliku).

Za filmove je sasvim dovoljan screenshot i link na IMDB, eventualno staviti da je DVD rip, za igre/programe crack yes/no, za muziku bitrate i "zdravo". Taman da se radi o ne_znam_koliko_aktuelnoj stvari, sto je previse - previse je. Covjece, treba ti nekoliko programa da provalis kodek i bitrate, pa onda napravi screenshot, izvuci opis, linkove, popuni sve... steknem utisak k'o da me neko tjera da cetkicom za zube perem fiskulturnu salu.

Umjesto da maksimalno olaksaju stvar, oni smaraju sa milijardu sitnica koje prosjecnom korisniku znace koliko i to sto je maloprije opao jos jedan list s lipe ispred prozora moje sobe. I postaju sve gori i gori, imam utisak da pocijeli dan sjede i razmisljaju sta jos da ubace kao "obavezno" pored ionako debilnih formulara za upload torrent fajlova i jos debilnijih pravila seed-ovanja. Jos kad mi stigne 5-6 privatnih poruka "potreban seed!" kad upalim kompjuter, nakon sto je siroma' malo odmorio dusu nekoliko sati...

Ne vrijedi im pricati nista, arogancija je "na nivou"... ko da su boga za ***a uhvatili. Seed-ujem ono sto skinem dok ne obrisem/snimim na disk, to je to. Na lokalnom NS trackeru zadnje stvari koje sam okacio su bile 9 sezona x-files, za to me nije mrzilo jer tamo (jos uvijek) nisu previse rigorozna pravila, a i kacio sam svakih 5-6 dana - kako sam koju sezonu skidao. I to prije dobra 2 mjeseca.

Bojkot?

Off Topic: 'ajde neka neko digne max rezolucije za slike na 1024, svaki sshot moram da crop-ujem jer resize ne pali, bude necitko
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	****INGMESS.png
Pregleda:	614
Veličina:	21,2 KB
ID:	217  
__________________


Poslednja izmena od oliver : 24. 10. 2006. u 00:15.
oliver je offline   Odgovorite uz citat