Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 07. 2006.   #37
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata
Interesantno je da smo svi mi stradali baš zbog takvih crno-belih vizura, a sad kad su drugi u pitanju nismo ni malo pametniji.
Kakva je to moja crno-bela vizura, molim te? Ja samo hoću da kažem da su ljudski životi važniji od svega, i od toga ko je tu prvi došao, i od toga ko je prvi počeo. Mi smo stradali upravo zato što se neko stalno pitao "čija su to ognjišta" i "ko je tu prvi došao". Ameri mogu vrlo lako da zaustave masovno stradanje koje traje sve vreme dok savesni poreski obveznici polako "vagaju" situaciju. Ne mogu da garantuju nikom ništa ali treba biti stvarno ili težak retard ili veliki gad pa zvati njihovu politiku neutralnom i mirotvoračkom.

Što se tiče treće kontra-činjenice, mašiš poentu, nije bio akcenat na plaćanju poreza, već na pravljenju ludim. I ja sam sedeo ovde do 2000. (i još sam ovde), ali tad nisam sedeo i branio Slobinu politiku po forumima, već trošio đonove po kojekakvim protestima.
jablan je offline   Odgovorite uz citat