Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 05. 2006.   #37
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

Meni je samo čudno što si toliko lenj da sam kreneš da tražiš odgovor kada ti je toliko bitno da dobiješ definiciju ... a čini mi se i da jesi već dobio solidno, što direktno u temi, što u ponuđenim linkovima ... koliko se sećam, ta fora sa definicijama pojavila se i u onoj temi na ES, ali koliko je besmisleno, dokazuje ova IT definicija koju navodiš kao primer ...

"Browser je program koji sluzi za komunikaciju sa udaljenim racunarom (iternet/intranet) i koristi HTTP protokol"

- nit je browser jedini program koji služi za komunikaciju sa udaljenim računarom, nit je jedini koji koristi HTTP protokol, nit koristi samo HTTP protokol, nit služi samo za komunikaciju s udaljenim računarom ...

Dakle, nemoj da se izvlačiš da si definiciju izmislio u letu pa da stoga ima navedene manjkavosti - jer u tom slučaju nisi ozbiljan učesnik u diskusiji koji ne može da stane iza svojih reči a izaziva reakcije ... to mu valjda dođe trollovanje po definiciji :-) - stoj iza svojih reči, a ova primedba što sam naveo samo olakšava razumevanje da su definicije samo uprošćavanje i banalizovanje stvarnosti.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat