Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 02. 2012.   #91
tasmaniski
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 08.11.2010
Poruke: 211
Hvala: 68
78 "Hvala" u 32 poruka
tasmaniski is on a distinguished road
Default

Sta ti ocekujes da smislis nesto oreginalno sto ne postoji nigde na svetu ??
i da to jos neko od tebe ne klonira u roku od mesec dana ?

Iskreno sam se razocarao jer na pocetku si imao entuzijazam i pozitivnu energiju, a sad ?
Za isradu velike applikacije treba puno puno vise i entuzijazma i energije nego sto si ti ovde predstavio. Pa sta ako ima klonova od sajta sto si hteo da kloniras, mogao si lepo da sednes i napravis.
I da, nisam shvatio jel si ti programer ili menadzer?

Obicno ovo ne radim al evo ti jedne moje ideje jer ja vec razvijam svojih par i sigurno necu stici i ovu, pa nek ti ljudi daju komentare i ako ti se svidi pocni polako i srecno.

Imao u planu da napravi web sajt filmski-kriticar.com (naravno ime bi bilo oreginalnije, sad je samo opisno), gde ljudi mogu da napisu preporuke za film, ocenjuju druge preporuke, komentarisu tudje preporuke i td. u principu bi sve trebalo da radi bas kao stackoverflow.com, da ljudi imaju odredjenu reputaciju koju dobijaju sto su aktivniji na sajtu i sto je njihova aktivnost kvalitetnija. Pa sto je njihova reputacija veca to imaju vise razlicitih opcija na sajtu, menjanje tudjih preporuka,komentara i td.

Kad sam radi neko mini istrazivanje, za takvim webom imas stvarnu potrebu, pogledaj na FBu neke grupe koje se bave tom tematikom, ljudi realno pitaju jedan drugoga za preporuku i komentar koji film da gledaju veceras. Isto to se desava i po nekim forumima.

Moja preporuka ti je da nadjes neku ideju i da nju razvijas bez obzira dal postoji ili ne, razvijaj je zato sto stvarno mislis da ce te to ispunjavati i verujes u tu ideju. Nemoj da budes neciji klon to ne bi nikom preporucio....

I obavezno komentar od clana @vlador nauci napamet i ako mozes poslusaj svaku recenicu !!

Poslednja izmena od tasmaniski : 11. 02. 2012. u 21:12.
tasmaniski je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" tasmaniski za poruku: