Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 11. 2005.   #4
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Iskreno ja sam se čudio kako još niko nije digao ustanak. Najozbiljnije, toliki bezobrazluk je nepoznat na ovoj planeti.

RTS naplaćuje nepostojeće usluge, ne razumem tu logiku. Znači ja sada mogu da pošaljem fakture RTS za hosting, a ako ne hostuju kod mene, baš me briga: "mogli su - što nisu". Isto tako je i za TV, plaćaš nešto što "možeš ali ne moraš". Naplaćuje se 1 pretplata na 20 zaposlenih. Ko je to izračunao i kako i zašto. 90% firmi i nema TV u svojim prostorijama, a i pored toga, svi ti ljudi, zaposleni ili vlasnici, već plaćaju pretplatu na kućnoj adresi pa dolazi do dvostrukog plaćanja.

Ja ću još da ispitam mogućnost TUŽBE protiv RTS-a zbog fakturisanja nepostojećih usluga.

Pored toga, niko da mi odgovori šta je sa onima koji plaćaju kablovsku televiziju i time i pretplatu za RTS? Znači to je dvostruko fakturisanje i takođe je podložno krivičnoj prijavi.

Na kraju, to treba da ide na dušu onima koji su doneli ovaj zakon, RTS je tu manje kriv.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat