Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #60
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Ok, sad stvarno moram da te pitam: DA LI SI TI NORMALAN?

Citat:
Ovo je cisto pravilnik koji TEHNICKI omogucava rad nadleznih organa i kao takav je vrlo pohvalan i inovativan na podruciju Srbije gde jos mali milion stvari stoji neregulisan. Kada sam se ukljucio u temu mislio sam da komentarisemo zakone i odluke a ne ljude koji treba da iste sprovode... Ali kao i u vecini rasprava u Srbiji sve za zavrsava guslanjem o proslosti i zlokovcima, podelama na izdajnike i patriote i slicno...
Brate mili o cemu ti pricas ?!

Osnova svega je, ako neko hoce da me prisluskuje MORA da ima dozvolu suda za to, NALOG.

Kojoj firmi u inostranstvu ce pasti napamet da svoju kompletnu bazu klijenata, sa kontaktima, istorijom kupovina... kompletnim profilom da nekome...

Ako je BIA ekvivalent CIA, onda se seti afere Airbus vs CIA + Boing.

Nemoze niko bez razloga da odluci da preusmerava moje mailove u svoj "akvizicaoni" centar, a ovaj pravilnik to omogucava. Nije bitno da li ce da se desi, vec moze da se desi ako nekome dune.

Nije potrebno nabrajati primere mogucnosti krsenja privatnosti, zato sto i maloumna osoba moze da smisli dovoljno da napise 3 x rat i mir.

Sta je sledece ? da nam svakome dodele po pratilju koja ce da ide iza nas i da belezi koliko cm3 smo ispisali zadnji put ?
cvele je offline   Odgovorite uz citat