Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 12. 2006.   #17
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Citat:
Originalno napisao dinke
A sad partybreaker.

U cemu je poenta otvaranje jedne ovakve teme na DPT-u a ne na es madzonu recimo?

Ne stvarno, forum nam sve vise lici na madzone(barem trecina dnevnih poruka ide u opusteno), a neke od tema poput ove stvarno nemaju nikavog smisla.
Mislio sam da je ocigledno zasto sam postavio pitanje ali ajde da ti pojasnim ...

Imam solidno znanje engleskog koje planiram da maximalno usavrsim, takodje sam nesto malo poceo da ucim francuski ali mislim da mi on nece preterano koristiti u poslu. Tako da sam zeleo da cujem od vas profesionalaca koji jezik bi bilo najbolje uciti.

Cim nadjem vremena krenucu sa ucenjem nemackog (jer vidim da se vise ceni u poslovnom svetu), kako imam veliku zelju da naucim sto vise jezika a i privlaci me istocna kultura zelim da naucim neki od tih jezika ... jos samo da ukombinujem lepo sa korisnim i to je to.

Dakle, samo jos da me ubedite koji je bolje uciti: kineski ili japanski ?

Btw, @mungos mogao si da pojasnis zasto arapski ?
Ivan je offline   Odgovorite uz citat