Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 12. 2006.   #9
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Dopuna moje prethodne izjave:

To su svi oni koji aktivno stvaraju sadrzaj na Internetu da li preko svojih blogova, komentara, poruka na forumima, uploadovanjem audio/video sadrzaja...i koji na taj nacin unapredjuju znacaj samog Interneta kao medija i medija uopste.

@Miloje: Slazem se da ono sto si izneo stoji, Ima mnogo problematicnog sadrzaja ali sam uveren da je sadrzaj tog tipa sto si naveo manji od korisnog ili opste prihvacenog sadrzaja. Veruj mi da ce se uvek moci dati takvi primeri koji su na mestu ali onda ne treba kriviti ni tradicionalne medije kao TV i casopise koji se vise bave problemima i potencijalnim opasnostima na Internetu tipa "ne kupujte nista online to je veoma rizicno" ili "nemojte da koristite social networking sajtova jer tamo ima puno pedofila" umesto da se vise fokusiraju na uspehe i prednosti kao sto su "na Internetu mozete da pricate sa svojom udaljenom rodbinom za 1.5 dinara prakticno gde god da su" ili "ekipa sa BoingBoing pravi blog koji cita preko 1.5 miliona RSS pretplatnika" ili "covek iz dnevne sobe upravlja medijom koji zaradjuje milion dolara godisnje a redakciju cini prakticno samo on"...

@degojs: Slazem se, Time je veoma ugledan casopis i mislim da bi pre trebao da citiras Zozu za to posto sam ja promociju naveo kao eventualno delimican razlog. Budimo realni, koliko god je neki casopis uspesan i ugledan, dodatna pozitivna promocija ne moze da skodi.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat