Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 07. 2014.   #1
mslavko
profesionalac
Professional
 
Avatar mslavko
 
Datum učlanjenja: 25.10.2012
Poruke: 278
Hvala: 16
32 "Hvala" u 9 poruka
mslavko is on a distinguished road
Default Greska usled preopterecenja servera

Hostujem sajt na plushostingu (shared hosting). U jednom trenutku dobio sam gresku:

Kôd:
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [1040] Too many connections' in /home/agroagro/public_html/template/tema/core/connect/database.php:9 Stack trace: #0 /home/agroagro/public_html/template/tema/core/connect/database.php(9): PDO->__construct('mysql:host=loca...', 'IME_BAZE', 'SIFRA_BAZE') #1 /home/agroagro/public_html/template/tema/core/init.php(3): require('/home/agroagro/...') #2 /home/agroagro/public_html/template/tema/index.php(2): require('/home/agroagro/...') #3 {main} thrown in /home/agroagro/public_html/template/tema/core/connect/database.php on line 9
i dobio sam odgovor od provajdera da je greska nastala usled preopterecenja servera... E sad ja tu imam problem jer usled svakog preopterecenja moji podaci o bazi i lozinka postaju vidljivi svima...

Da li da sprecim da se to dogodi sa error_reporting(0); ? Da li jednostavn da predjem na VPS ili neki cloud hosting?
mslavko je offline   Odgovorite uz citat