Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 12. 2007.   #5
Djuki
profesionalac
Professional
 
Avatar Djuki
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Pancevo
Poruke: 251
Hvala: 60
47 "Hvala" u 34 poruka
Djuki is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Djuki Pošaljite poruku preko Skype™ za Djuki
Default

Odlicno je sto su promenini klikabile delove, ali to treba da važi za sve a ne da premium imaju mogučnost da menjaju, to je vrh cinizma. Google sam sebi skače u usta, i koji će to premium publišer sam sebi da smanji klik area, ni jedan.

Nisam osetio da su skočile cene klika za srpske ključne reči, ali opet možda jesu neke ključne reči koje se pojavljuju na tvom sajtu. I opet nemoj da te zavara ako imaš mali broj klikova, i prikazivanje sve ispod 1000 nije relevantno za uzorak. Može da se desi da neko klikne na jaku kljulnu reč jednom i da ti prosečna cena klika poraste jako puno. Samo veliki uzorak, najbolje po mesecima ili nedeljama, će ti pokazati da li je došlo do skoka kod tebe i tvojih ključnih reći.

Ako jeste ima neke forice da se prati na koje su ti ključne reči kliknuli posetioci, ali koliko sam upućen to ne radi za FireFox, samo za IE i ostale browsere, samo što još nisam napao besplatnu skriptu koja tako nešto nudi.

Sa takvim JS skripticama, možeš da provališp oja je to ključna reč koja je najjača na tvom sajtu, i onda možeš da je forsiraš u cilju maksimalne zarade. Baš bih voleo da čujem da li je neko koristio slične skripte, ja sam probao neke ali nisu radile najbolje ili nisu nudile dosta informacija.
__________________
Blog | Facebook | Twitter | PHP Srbija
Djuki je offline   Odgovorite uz citat