Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 01. 2007.   #146
filmil
хардвераш
Qualified
 
Datum učlanjenja: 04.01.2007
Lokacija: Маунтин Вју, САД
Poruke: 117
Hvala: 4
25 "Hvala" u 10 poruka
filmil is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Filipe, veliki pozdrav za tebe, dobrodošao na forum; nadam se da ćeš i ubuduće svraćati...

Ne sumnjam da stojiš iza svega što si napisao, samo jedno pitanje za tebe: čemu je namenjeno ime, to jest zašto bi nekom bilo korisno? Trenutno samo znamo da je "vrlo atraktivno", možemo li dobiti malo bliže informacije?
Здраво Јаблане. Фала на поздраву. Не знам колико ћу да свраћам пошто се не занимам претерано за веб дизајн. С друге стране проблематика аукција ме доста занима.

Дакле, при састављању правила сам се потрудио да формулишем тако да буду што више „фер“ према свима. Тј. да онај ко је добије уједно и добије јединствену идеју шта да ради са доменом, да је проблематика плаћања недвосмислено решена, да напокон онај који добије аукцију нема права да се жали.

Правила треба да штите продавца од купца, купца од продавца и обојицу (тј. идеју за посао) од свих осталих. Још увек нисам задовољан како су правила формулисана, али за ову аукцију више нема назад. Како је речено тако ће и да буде.

Ко добије лицитацију добиће у датотеци и имена два домена, из чије намене ће бити сасвим јасно за шта ново име може да се употреби. То је одговор на твоје питање.

Тренутно ми изгледа да не могу да откријем више, јер би то сувише открило и име и намену, али нисам детаљно анализирао да бих био сигуран па бирам мање ризичан сценарио. (Ако ништа друго, то је индикатор да је име веома лепа асоцијација.)


Такође, хвала што си ми својом поруком дао кредибилитет.

ф

Офтопик: Видим да је љубав према пиву превагнула и да си кренуо у Чешку. Кад испробаш, наврати до мене у крај да пробаш холандско тазе, па ћеш сам да кажеш које ти се више свиђа.

Poslednja izmena od filmil : 04. 01. 2007. u 11:23.
filmil je offline   Odgovorite uz citat