Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 09. 2008.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default XP service pack 3 problem

Instalirao sam XP SP 3 a jednom racunaru (u stvari, sam se instalirao ) i pri sledecem reboot-u ne mogu da se ulogujem.

Na tom racunaru postoje 2 usera i oba su administratori.

Na jednom je bio password, na drugom se logovao bez passworda.

Posle instalacija SP3 trazi password za oba usera i sta god da ukucas (za ovaj administrator sa siguran da je dobar password) ne dozvoljava login vec napise:
The local policy of this system does not permit you to logon interactively.

Malo sam gledao o cemu se radi, i provalio sam da je to povezano za remote desktop (koji je bio iskljucen na tom racunaru) kada nemas prava da se ulogujes. (Sta uopste znaci "interaktivni logon"? Kakav drugi postoji?)

Probao sam i neke tool-ove za promenu u sklanjanje password, i sve je proslo ok (sklonio sam passworde), kada rebootujem ponovo, opet isto a trebalo bi da se uloguje bez passworda ili sa praznim passwordom sto i dalje ne uspeva.

Stvarno me mrzi da reinstaliram taj racunar, posto je deciji racunar, morao bih da instaliram svih 100 igara koje postoje, da li postoji neko resenje za ovo?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat