Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2010.   #7
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

@torbice ovo o čemu ti sad pričaš spada pod (slavnu) Sveobuhvatnu Reformu Propisa. Opet, čiji je to posao bio? Aha, da, državni. Kad je bio rok za završetak i implementaciju? Koji je sad datum? I šta je urađeno? Što ja sutra opet idem na poštu sa Prilogom broj 1 u ruci?

@smarkovic
Jednostavno, ovaj poziv je pogrešno adresiran. Dakle Sloba Marković i ekipa iz ministarstva, ljudi, ajde malo reality check. Vaša dužnost je da nama omogućite da normalno poslujemo - po definiciji, i za to ste plaćeni. Ja ne razumem da mi ovde godinama kukamo jedni drugima o problemima, niko od nadležnih NIŠTA ne radi, dok platu redovno primaju, i sad se pojavljuje neki "help me, to help you" poziv za free consulting i volontiranje? Prva šansa, valjda. Umesto toga, Slobo, ovaj poziv si trebao da uručiš svojim kolegama u državnoj upravi i to sutra prva stvar ujutru na sastanku, pa da zajedno sednete i vidite šta ćete VI SAMI da uradite oko toga. Kad je to već vaš posao, jelda, za koji ste pri tome još i plaćeni.

Znači ovo za ne postojanje odgovarajućeg objedinjenog dokumenta bolje da ne komentarišem. Kao i političku volju koja postoji, tu je, samo što nije, ustvari ipak ne, više sreće u sledećoj epizodi. Nezna se zašto PayPal nije došao? Neverujem šta slušam.

Svaka čast ovim entuzijastima koji nude pomoć. Meni lično država još uvek dođe naknadu za 9 meseci civilne vojske - žali bože vremena, lost wages, izgubljeni poslovi, i u tom smislu sam završio sa free radom za istu. Ko ima resurse da u svoje vreme i o svom trošku pomaže trećim licima, koji usput za taj posao već primaju platu, svaka vam čast. I onda ćete držati šipke da se nešto od toga i ostvari? Srećno.

Saberite se. Na posao.
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Gargoyle za poruku: