Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2009.   #11
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

mislim da nije problem u svesti da postoji oglasavanje na netu, nego u realnim prednostima koje neko moze da ima od toga. Tamo gde postoji jaka konkurencija, poslovni ljudi, narocito iz malih firmi, vrlo brzo prihvate svaki novitet koji im zaradjuje pare. Recimo znam da su mnoge manje turisticke agencije presle 100% na internet oglase, uopste ni ne stampaju materijal vise jer sve kapacitete prodaju preko neta. S druge strane neko ko prodaje vodoinstalaterski materijal ce tesko zaraditi puno para oglasavajuci se na netu (mozda i gresim za to konkretno, ali razumete poentu...)

Problem je sto oglasanvanje na netu mora da opravda ulozeno i da oglasavacu zaista zaradi pare, sto za neke stvari radi, a za neke ne. Pre svega zavisi jako od ciljne grupe kojoj su oglasi upuceni, jer kod nas samo mali broj ljudi koristi net dovoljno da bi mogao da ih gadjas oglasima. Ubedjen sam da ce internet marketing zaziveti onog trenutka kad i kod nas bude dovoljno potencijalnih kupaca do kojih se moze prodreti preko neta, sto trenutno nije slucaj za vecinu proizvoda..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat