Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 07. 2012.   #1
Anakin14
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 23.02.2012
Poruke: 92
Hvala: 0
1.169 "Hvala" u 15 poruka
Anakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished road
Default wordpress sigurnost

Radio sam neki sajt drugarima, instalirao wordpress, obradio temu, malo socijalne konekcije i tako, i sada mi se u vise navrata pojavljuje ista kritika od nekiih likova, kako ne valja "kod", to moze i malo dete da obori, blablabla.. ali pazi sad - zato što mi je neoptimizovan kod !"?!" Iskreno ovo mi je prvi wordpress i nisam mnogo u cms-ovima, više sam native opredeljen, ali kolko ja znam wordpress pokreće milion blogova nas svetu, i da je prilicno siguran uz par dobrih pluginova i jake sifre. Ali opet, uzimajuci cinjenicu da wordpress generise kompletan html, a ovi mi pricaju o nekoj optimizaciji koda, jel se to ja tripujem da oni kenjaju u prazno ili sam mozda ja neupucen u samu tematiku wordpress-a?
Ne bi ni postavio ovu temu da broj ljudi koji me tripuje o nekakvoj nesigurnosti i o tome kako on moze za 1,5 min da obori sajt ako oce, ne raste svakog dana .

Znaci evo ga sajt : www.pravaprica.rs , zaboravite na dizajn, vec se moje pitaenje odnosi na gore pomenutu tematiku...

Hvala!
Anakin14 je offline   Odgovorite uz citat