Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2010.   #4
vidak
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.09.2007
Poruke: 458
Hvala: 131
71 "Hvala" u 44 poruka
vidak is on a distinguished road
Default

@MorenoArdohain
... ja samo kukam oko PayPall-a.
Ustvari nije mi uopšte žurba da ih prodajem već mi je želja da se sa jednim ili dva domena okušam na goDadday aukciji i vidim kako ljudi reaguju u takvom okruženju.

Ovu aplikaciju sam napravio iz par razloga.
1. Domeni čijom se prodajom neću usrećiti a čijom kupovinom sam omašio bolje da mi skupljaju makar neki dinar dok ne isteknu.
2. Možda i dobijem neku ponudu za domen koji je meni ne interesantan. Tako sam propustio da produžim domen vidak.info misleći da nikom živom, pa ni meni ne treba ali se ispostavilo da je firma iz Nemačke, odmah po oslobađanju zakupila isti jer je to skraćenica od njihovog proizvoda.
3. SEO pravilo - što duže domen postoji na netu bolje ga Google tretira a ja imam neke domene gde bih uradio projekat ali nemam vremena npr. groblje.com pa je bolje da skupljaju poenčiće nego da imam adsense for domains ili stranicu registra gde to isto on radi u svoju korist.
4. Dovoljno je da promenim @ record i sve iz o'ma radi te ne moram da gubim vreme oko dodatnih podešavanja.

Nisam znao za pravilo da se mora imati content. Nameravao sam da ovih dana napravim dodatak koji će skupljati keywords za svaki novi domen kome se pristupi i te keywords-e publikovati na strani. Planiram da napravim i logiku za domene koje neću da prodajem pa da se ne vidi forma za prodaju.

Kaži mi da li je moguće prodavati domene preko SEDO ali da su i dalje na goDaddy?

Poslednja izmena od vidak : 28. 10. 2010. u 17:29.
vidak je offline   Odgovorite uz citat