Tema: Gamers Space
Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 08. 2010.   #1
Dzoni-GS
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 10.01.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 37
Hvala: 7
17 "Hvala" u 4 poruka
Dzoni-GS is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dzoni-GS
Default Gamers Space

Pre nešto više od dve godine otvorio sam svoj prvi free forum na forumotion.com i tako započeo svoju webmaster karijeru

Nakon nešto više od pola godine rada prešao sam na paid hosting i učinio priču malo ozbiljnijom, tako da sam i dan danas na www.gs.rs

Kao što vidite i iz imena, sajt je o video igrama. Svakodnevno objavljujemo nove vesti, opise i najave igara. Screenshotove, video snimke i još mnogo toga!

Jedinstveni smo po našem community-ju, koji je nešto kao "facebook za gejmere". To možete videti na http://www.gs.rs/index.php/community . Tu je naravno i forum koji je povezan sa zajednicom...

Ne bih dalje dužio o tome, ako neko ima pitanja, ja ću odgovoriti.. a sada prelazim na tehničku stranu ovoga.

Sajt pokreće Joomla CMS sa mnogobrojnim komponentama i pluginovima koje sam u međuvremenu instalirao.

Template je unikatan. Jedan momak mi je to isprogramirao još u januaru ove godine, a kasnije sam ja nešto malo sređivao CSS fajlove. Kompletan grafički dizajn sam ja odradio, s tim što nam je logo napravio kneipp sa Dizajn Zone

Interesuje me vaše mišljenje o sajtu, šta biste promenili, šta najviše bode oči, šta bi bilo dobro da se doda i slično...

U aprilu nam se desio jedan pad sajta i imali smo dosta problema, tako da bih veliki broj broken linkova izdvojio kao najveći problem
Dzoni-GS je offline   Odgovorite uz citat