Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 11. 2008.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Vidi, baš me briga za Iliju i njegov način rada, to je njegova stvar. Ovde se uopšte ne radi o tome. Nije ni prvi ni poslednji put da sam dobio da završavam nešto tuđe, i nisam nigde rekao da je on mene zajebao. Ja sam tu priču iskoristio da bih samo pokazao da nije istina ta priča o 20k njegovih para iz šteka koje je on uložio za razvoj.

Čak i kada to priča - baš me briga, ali problem nastaje kada taj isti čovek posle drži moralne lekcije. Odakle pravo? Ja to ne želim da slušam od njega. To može da mi priča zira, eniac, boccio, peca ... i još nekoliko ljudi - Ilija ne.

Što se tiče generalizacije, mogu da vam ispričam priču i o tome kako me je jedan klijent sa kojim sam bio na ivici dogovora, kada je saznao da sam iz Srbije - odbio jer "ne želi više da ima posla sa bilo kim iz Srbije" ali to uopšte nije tema ovoga. Ako to niste razumeli, onda ja nemam stvarno više šta da kažem.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline