Tema: Losi primeri
Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 04. 2010.   #2
Papermoon
turista
Certified
 
Avatar Papermoon
 
Datum učlanjenja: 05.11.2008
Poruke: 71
Hvala: 5
19 "Hvala" u 4 poruka
Papermoon is on a distinguished road
Default

heheh Deda! Mislim da staru srpsku osobinu TRALJAVOST i OSLJARIVANJE treba da nekako ovekovecimo mislim na CNN spot naravno.

Uvek se setim pokusaja brendiranja u Hogaru Strasnom, kada na pitanje PO CEMU SMO MI DRUGACIJI Homer odgovara "err...imamo rogove na sesirima?"

Kuba je napravila brend od lenjosti i siromastva udruzenog s plesom i plazama. Mogla bi recimo neka tura da se napravi - sva slavna ubistva i samoubistva u Srba. Pa redom, od Mama Mia picerije, do stepenika ispred Skupstine, na Brankov most itd... ko je gde i zasto kiksnuo (uz posetu Fruskoj Gori i sumi). Morbidno? Jeste, ali ideja je mnogo stara i nije moja. A bilo bi publike, ljudi vole horor, volim i ja (mada sve manje ima kvalitetnih horor filmova).

ps. Ni najmanje ne ocekujem da ovo bude prihvaceno, cisto da vam skrenem paznju kako bi to Homer uradio, i da vam ponudim ovaj nacin razmisljanja Imamo rogove? Vazi. Ajd da vidite kakvi su strasni! Islo bi kao viral... sve to na webu, da se smrznes. Moze i igrice, FRP, sve sa ucesnicima drame, da biras likove (ko Kum!), zauzimas teritorije, svercujes drogu i zene (mmm....zenski likovi bi bas bili inspirativni - evil empire ). Paralelno s tim call to action, da se vidi da smo zemlja dobre klope i provoda, cisto da se ludilo pojaca - a oni koji dodju neka ucestvuju u nagradnoj igri. Kako? Tako sto ce poslati sms roditeljima "mama, ne vracam se iz Srbije, oteli me neo-ljoticevci". Nagrada - sta god. 100 bilo cega.

Nekako sam sigurna da ste o FRP vec pricali... ali ako se strateski osmisli (ako se igre geotargetiraju) onda zaista moze da se pravi tura kojekuda - od Fantasta i Palica do Kosova, sa razlicitim tematikama.
__________________
nja

Poslednja izmena od Papermoon : 07. 04. 2010. u 02:23.
Papermoon je offline   Odgovorite uz citat